Webdesign výrobců
držáků na mobil
Brainy Fruits

Zadáním bylo vytvořit hravé a zajímavé logo, branding a webdesign. Podařilo se!

Brainy fruits

Brainy fruits logo

Logo, branding a webdesign pro inovativní tech startup ze Slovenska

#brainyfruits #webdesign #logodesign #identita #branding #designmanual #techstartup #byMAISON

Mozek jako první ovoce našeho úspěchu

Jak ukážete už na první pohled, že jste více než jen výrobce všelijakých nepromyšlených tzv. „smart gadgets" doplňků? Všechny naše nápady mají svůj původ v našich hlavách a jinak to nebylo ani u inovativců ze společnosti Brainy Fruits. Samotný název nám usnadnil práci. Spojením autorské ikony mozku doplněného o živý lístek se stonkem poukazuje na přesah našich myšlenek do reality.

Brainy Fruits má vizi přinášet moderní technické řešení a i když jsme při našem navrhování mohli ukázat aplikaci zatím jen na univerzálním držáku pro zařízení na kola, věřte nám, že od tohoto mladého týmu se dočkáme ještě mnoha řešení. Inovativní, minimalistický design krásně vystihuje celé prostředí společnosti.

Promyšlený branding již v začátcích

Brainy Fruits nechtěli nic ponechat náhodě. Proto jsme už při tvorbě loga rozvíjeli celou identitu s její aplikací nejen v online, ale také v offline světě, protože první výrobky byly určeny zejména milovníkům outdoorových sportů.

V tomto případě musíme pochválit klienta, který byl nesmírně otevřený našim poznámkám a nechal se přesvědčit o tom, že konzistentnost vizuálu ve všech sférách komunikace společnosti bude mít nejsilnější dopad na budování na značky z dlouhodobého hlediska.

Výsledkem této spolupráce se stal nádherný jednoduchý vizuální styl s vlastní typografií, barevnými pravidly, ikonografií a zejména unikátním logem.

Responizivita modulu gadget = responzivita webstránky

Tak, jak se společnost svým prvním produktem snažila vyřešit problematiku různých velikostí mobilů, které by se daly umístit do jednoho držáku, tak i my jsme se museli zachovat k webdesignu a tvorbě webové stránky stejně. Výsledkem přístupu „mobile first“ je jednoduchý, uspořádaný, přehledný web, který na mobilech potěší svou uhlazeností. Pro úplnou optimalizaci rychlosti načítání webové stránky jsme při tvorbě mobilního designu zakázali některé prvky a velké části webu, jejichž výpovědní hodnota na malém zařízení ztrácela význam.

Dobrodružství

Dobrodružství

Příroda

Příroda

Technologie

Technologie

typografia

Typografie

Ubuntu

náhľad typografia

Barevnost

#FFCB08

#231F20

Web design

webdesign Brainy Fruits
webdesign Brainy Fruits
webdesign Brainy Fruits
webdesign Brainy Fruits

Responzivní design

responzivita Brainy Fruits
responzivita Brainy Fruits
responzivita Brainy Fruits

Zaujala vás naše práce? Ozvěte se nám,
rádi vám s vaším projektem pomůžeme.

Stačí se ozvat