Funkce
GINKO e-shop

Přehled funkcionality modulu internetového obchodu – GINKO

Responzivní webdesign e-shopu

Technologie MAISON 3.0 CMS a Bootstrap v4.1x - mobile first (optimalizovaná pro smartphone a desktop) - přístupná vysoce variabilní šablona, pro různé uspořádání obsahu stránky s přizpůsobeným grafickým designem.

Tvorba originální grafiky zkušeným designérem

Naše technologie nám umožňuje snadný individuální přístup k tvorbě optimálního grafického přizpůsobení aplikace. Každý internetový obchod se tak stává jedinečným dílem tvořeným na míru každému zákazníkovi.

Lean Code

Právě díky vlastnímu dlouholetému vývoji a porozumění zdrojovému kódu aplikace našeho e-shopu používá jen tolik kódu, kolik je potřeba. Výsledkem je vysoká rychlost a „štíhlost“ aplikace pro vyhledávače a prohlížeče.

Tailored Admin

Administrace a správa e-shopu vám bude ušita na míru, s redukcí výhradně na ty funkce, které používáte. Obsluha celé aplikace se tak stává jednoduchou a efektivní i pro nezkušené uživatele.

Admin Academy

Abyste náš e-shop mohli využívat naplno, zaškolíme rychle vás a váš personál a poskytneme plnou technickou podporu při přechodu na nový informační systém správy prodeje a evidence objednávek.

SEO Academy (školení optimalizace obsahu pro vyhledavače)

Náš e-shop poskytuje možnost vysoké dlouhodobé optimalizace obsahu pro vyhledávače. Abyste jeho funkce pro tuto oblast využívali správně a naplno, poskytneme vám bezplatné konzultace a zaškolení personálu pro tvorbu vhodného obsahu.

Integrovaný blog a e-shop

Propojení e-shopu s blogem a naopak. Upozorněte na vaše produkty v blogu a propojte je s e-shopem k okamžité objednávce. Zákazník již nemusí pracně vyhledávat produkt, ale nakoupí si je přímo z vašeho blogu, kde produkt inzerujete.

Dlouhodobé SEO

Syntaktická struktura HTML stránek - rozložení HTML tagů, optimalizace URL linek, metatagy naplněné vhodnými hodnotami, identifikování klíčových slov podle aktuálních doporučení Google, s vysokým důrazem na obsah.

Rozšíření a úpravy e-shopu

Pro specifickou funkcionalitu nebo úpravu té stávající

Wysiwyg Editor

WYSIWYG (WhatYouSeeIsWhatYouGet) Spravujte obsah v reálném čase a v reálném designu. Formátování je jednoduché jako ve Wordu nebo jiném textovém editoru.

Editovatelná struktura kategorií

Přidávejte jednotlivé kategorie a položky podle potřeby a neomezeně.

Stránka podstránky

Neomezené možnosti vytváření plně editovatelných podstránek.

Kontaktní formulář

Na míru vytvořený kontaktní formulář pro přímou komunikaci se zákazníkem.

Blog

Pružný nástroj pro publikování obsahu s dynamickou integrací položek z internetového obchodu. Propojte články na základě klíčových slov, tagů nebo přímého spojení se zbožím v internetovém obchodě. Vytvářejte autentický obsah a zlepšujte si své pozice a povědomí o značce psaním článků přímo v e-shopu. Pište o svých produktech a propojte je v našem systému přímo s košíkem. Zákazník tak již během čtení může jednoduše nakupovat a pokračovat ve čtení, kde tak může nakoupit přesně to, co chce, aniž by si to musel hledat.

Cross-sell/Up-sell

Propojte související a jiné produkty z vašeho e-shopu přímo pod články a jiné produkty a nabídněte tak okamžitě další zboží. Může jít o související zboží, nebo jen větší balení identických produktů, abyste přímo při nákupu zvyšovali hodnotu objednávky.

Integrace obsahu z jiných sítí

Vkládejte obsah z vašich kanálů na další webové platformy jako například YouTube, Vimeo a jiné.

Specifikace tvorby položek e-shopu

Funkcionalita produktů a kategorií

Administrace produktů

Jednoduchá, přehledná a rychlá administrace produktů a jejich atributů, definovaní minimálního množství nákupu, různé měrné jednotky, definování balení produktů, rozšiřující informace (taby), popis produktu a mnoho dalších funkcí.

Časově omezené akce

Omezte časově své prodejní akce a zvyšte atraktivitu zboží pro zákazníky. Akční cena zboží na omezenou dobu, kdy zákazník v reálném čase vidí hodiny / minuty / sekundy do konce akce. Naplánujte si spuštění akce dopředu na konkrétní čas.

Otázky k produktům

Možnost zvýšení interakce zákazníků s e-shopem prostřednictvím modulu na kladení otázek a diskuzi u jednotlivých produktů nebo jiných klientům specifikovaných částech stránky. Modul lze nastavit nezávisle, případně s propojením na sociální síť Facebook.

Kategorie

Produkty lze zařazovat do neomezeného počtu kategorií, a to synchronní a asynchronní do paralelní kategorizace.

Atributy produktů

Neomezený počet vlastních atributů pro produkty.

Filtrování produktů

Možnost vyhledávání přes filtry podle libovolných kritérií a jejich logických kombinací. Řazení výsledků hledání a jeho stránkování, případně zobrazení přes funkce infinite scroll nebo lazy load.

Varianty produktů

E-shop umožňuje snadnou definici a tvorbu vlastních atributů s vysokou variabilitou a plnou funkčností při vyhledávání a filtrování výsledků zobrazení. Pro produkt možnost vytvořit různá kritéria, například velikosti, barvy nebo jiné. Kombinace s definováním vlastní ceny, obrázku, PLU, EANu atd.

Dodavatelé

Systém vám dovoluje třídit vaše produkty podle dodavatelů nebo výrobců, zároveň umožňuje plnou kontrolu nad správou (přidávání do systému, evidence, editování a mazání) jednotlivých výrobců a dodavatelů.

Stav skladu a zásob

Spravujte si vaše skladové zásoby v reálném čase a vyhněte se tak problémům s nedostatky. Pro optimální řízení stavu zásob sledujte online, kolik kusů a variant jednotlivých produktů máte ještě k dispozici.

Řízení skladu pro malé e-shopy

Možnost nastavení řešení přehledu a správy skladu pro začínající e-shopy s nízkými stavy skladových zásob bez externího skladového informačního systému.

Aktualizace skladových zásob pro střední a velké e-shopy

Implementace optimálního propojení skladových zásob na základě výstupu z účetnictví nebo externího skladového informačního systému. Možnost aktualizace databáze ručně nebo automaticky ve stanovených časových intervalech.

Video k produktu

Vkládejte jednotlivé produktové a jiné video kampaně z YouTube přímo k vašim produktům.

Galerie a vodoznak

Libovolný počet obrázků ke každému produktu. Ochraňte své fotografie automaticky (v případě zájmu) zobrazením vodoznaku (logo nebo jiná ochranná známka). Systém automaticky přizpůsobí velikost nahraných souborů a zkomprimuje je do vhodného formátu.

Richsnippets

Zobrazujte podrobnější informace o vašich produktech ve vyhledávačích a podpořte svou důvěryhodnost.

Import a export dat e-shopu

Fungujte efektivně

Import skladu

Import skladu v reálném času nebo sekvenčně podle vašich potřeb.

Export pro porovnávače zboží

Export informací o vašich produktech pro nejpoužívanější porovnávače cen.

Export pro fakturační systém

Export údajů o registrovaných uživatelích, objednávkách, dodacích listech a dalších údajů podle potřeby.

Optimalizace pro vyhledavače (SEO)

Aby vás snadno našli

SEO nástroje

Systém a databáze jsou optimalizovány pro plnou podporu vyhledávacích algoritmů. Umožňují kompletní vyplňování datových polí karty výrobků nebo článků (meta popisů, nadpisů, definování URL linků, individuální zadávání klíčových slov).

Onpage SEO

Automatické generování dat do formulářů popisu pro SEO z existujícího a dostupného textu. Slouží jako záloha pro případ nevyplnění datové karty.

Google Sitemap Generator

Automatické generování Sitemap (mapy webových stránek) pro potřeby vyhledávače Google.

Google Analytics

Nastavení a propojení účtů pro sledování návštěvnosti a chování vašich zákazníků pomocí aplikace Google Analytics.

On-line marketing

Spusťte svůj e-shop s plnou marketingovou podporou

Sociální sítě

Nastavení individuálního propojení e-shopu a jeho obsahu se sociálními sítěmi (Facebook, Pinterest, Twitter, YouTube).

Věrnostní programy

Možnost zvýhodnění věrných zákazníků přiřazením individuálních slev nebo speciálních cen. Systém umožňuje přiřazovat různé cenové úrovně individuálním uživatelům, a to globálně nebo podle kategorií produktů.

Velkoobchodní programy

Správa velkoobchodních zákazníků přes modifikované rozhraní pro efektivní řízení objednávek a jejich úpravu.

Správa poštovného

Definujte úrovně ceny a formy poštovného podle variabilních atributů, které si sami určíte.

Dárek k objednávce

Možnost automatického předdefinování dárku k nákupu po přesáhnutí stanovené výšky objednávky nebo splnění definované podmínky.

Správa bannerů

Editovatelné CMS umožňuje správu bannerů ve vlastní režii pro lepší a rychlejší spravování akcí.

Související produkty – Cross-sell/Up-sell

Propojte související a jiné produkty z e-shopu přímo pod články nebo jiné produkty a nabídněte tak okamžitě další zboží. Může jít o související zboží, nebo jen větší balení identických produktů, abyste přímo při nákupu zvyšovali hodnotu objednávky.

Objednávky a zákazníci

Správa obchodu rychle a efektivně

Zjednodušený objednávkový proces

Nákup a registraci zákazníka jsme zjednodušili na funkční minimum, aby bylo možné nákup realizovat na dosah pár kliknutí. Možnost individuálního přizpůsobení nákupních a registračních formulářů pro maloobchodní i velkoobchodní zákazníky.

Adaptivní vyhledávání

Precizní vyhledávač pro snadnější orientaci zákazníků na stránce nabídne relevantní výsledky po zadání počátečních vyhledávacích znaků. Vyhledávač pracuje na Front-End i Back-End rozhraní.

Správa objednávek

Možnost nastavení individuálních úrovní vybavení objednávek. Správa objednávek pro sponzorské akce nebo výdej na vzorky a jiné. Vše během několika vteřin. Přehledné odlišení stavu jednotlivých objednávek v pracovním výpisu.

Automatické e-mailové potvrzení

Definovatelné struktury, časy a frekvence e-mailingu během celého procesu nákupu.

Několik platebních alternativ

Systém umožňuje nastavení libovolných způsobů úhrady dle zadání klienta. Možnost nastavení paralelních nezávislých systémů pro domácí a mezinárodní platby na dobírku, pomocí platebních karet nebo převodem na účet.

Doručování

Umožněte svým zákazníkům vybrat si z různých metod doručení (export balíků pro PPL, GLS nebo jiné doručovací služby).

Daně

Možnost individuálního přiřadění setu sazeb DPH podle cílové země.

Fakturační systém

Možnost generování faktur přímo v e-shopu v předdefinované formě s individuální číselnou řadou, a to v přizpůsobené grafické šabloně.

Vývoj a vylepšování systému

Cesta k úspěchu vede skrze neustálé zlepšování

Ergonomie

Intuitivní zpracování uživatelského rozhraní (UI & UX) zaručuje jednoduchou práci se systémem.

Bez zbytečností

Na rozdíl od OpenSource systémů, v naší aplikaci dostanete jen funkce, které budete využívat. Výsledkem je tak rychlý a přehledný systém se snadnou obsluhou.

Jednoduchá obsluha

Na správu našeho internetového obchodu nepotřebujete IT vzdělání. Poradíte si hned po zaškolení.

Dynamika díky principu Lean Code

Vyladěný a redukovaný zdrojový kód pro co nejrychlejší zobrazení webu.

Myslíme na bezpečnost

Moderní ochrana proti krádeži dat, spamu a virům pro co největší důvěryhodnost.

Multijazyčnost Front-End / Back-End

Možnost používat web ve více jazykových mutacích, a to u Front-Endu i řídícího rozhraní.

Aktualizace

Naše aplikace pravidelně aktualizujeme a vylepšujeme.

Rychlá podpora

Vývoj vlastní technologie nám umožňuje dělat rychlé a efektivní zásahy dle potřeby bez omezení externím vývojem.

Programování na míru

Vytvoříme vám libovolné funkce a rozšíříme aplikaci dle vašich požadavků.

Vyberte si z platebních systémů

Naimplementujeme jakýkoliv platební systém si zvolíte.

Platba -
Platba -
Platba -
Platba -
Platba -
Platba -