Cambridge P.A.R.K. webdesign a content management systém

Vytvořili jsme atraktivní webdesign pro jazykovou školu v Brně.

Cambridge P.A.R.K.

Webdesign pro jazykovou školu.

Wireframy a precizní příprava podkladů.

Práce na webdesignu pro jazykovou školu jsme začali důkladnou přípravou podkladů ve spolupráci s klientem. Naše jasná vize celkové kompozice designu i jeho vizuálního stylu se zákazníkovi líbila hned od začátku. V rámci webdesignu jsme se rozhodli umístit hned na úvodní web několik subtilních, zato interaktivních grafických prvků.  Po označení základních výběrových prvků myší se navigace propojí s prvky z kategorie níže, a návštěvník webových stránek tak podvědomě rozlišuje jednotlivé kurzy dle barevného členění. To navazuje na hlubší logiku celkové vizuální komunikace projektu.

Rozdělení plynoucí z potřeby oddělení cílových skupin.

Pro našeho klienta jsme realizovali hned dvě webové stránky, každou ve více jazykových mutacích. Samozřejmostí je implementace komplexního systému pro správu obsahu, díky kterému může klient kdykoli aktualizovat obsah webových stránek.

Novinkou byla úprava fukncí zobrazení v CMS pro členitý obsah. Ty umožňují sbalení a znovu rozbalení některých částí obsahu do přehledných bloků v grafice projektu.

Redesign prezentačních materiálů.

Součástí projektu bylo zpracování design manuálu a tiskovin jazykové školy a zkouškového centra, jakož i zajištění jejich tisku a dopravy.

Projekt: Cambridge P.A.R.K. Webdesign Content Management

Art Director: Martin Kuspal
Agentúra: MAISON D’IDÉE
Klient: Jazyková škola P.A.R.K.
Vytvořené v roce: 2015
Země: Česká republika

www.skolapark.cz

 
webdesign-cms-js-park-01
webdesign-cms-js-park-02
webdesign-cms-js-park-03
webdesign-cms-js-park-04
webdesign-cms-js-park-05

Zaujala vás naše práce? Ozvěte se nám,
rádi vám s vaším projektem pomůžeme.

Stačí se ozvat