Webdesign pro
kavárnu a bar
Emporio

Minisite ve stylovém designu pro stylovou kavárnu v centru města.  

EMPORIO

Myslete na „nesíťaře“, ne každý má facebookový účet.

#redesign #logodesign #webdesign #grafickýdizajn #emporiobar #byMAISON

Facebook není jediná komunikační brána

I když malá stylová kavárna má svůj stabilní základ na Facebooku, nesmíme zapomínat i na náhodné kolemjdoucí. Ne každý chce být na Facebooku, ne každý chce být fanouškem barů a kaváren. Pro tyto klienty musíme mít stále jinou cestu.

Vytvořili jsme jednoduchou minisite, která slouží jako krátká, výstižná prezentace kavárny a baru. Rezervační formulář, propojení Google maps, malá galerie a kontakt - vše přehledně jednoduše uspořádány s citem pro zavedenou grafickou identitu, kterou jsme vytvořili již před několika lety.

Google recenze, mapy a business

Nárůst důležitosti google recenzí v posledním období pomáhá při umísťování stránek na vyšších stupních. Proti stálé klientele chceme určitě zachytit i náhodné kolemjdoucí, turisty, kohokoliv. Registrace na Google business navíc umístí podnik přímo na Google mapy, což následně zjednodušuje i navigaci přímo na místo.

Vzpomeneme-li si na možnosti sbírání dat a remarketingu, pak není dál nad čím přemýšlet. Mysleli jsme však na budoucnost a nechali jsme si otevřená vrátka v podobě předpřipraveného blogu. Kdyby se náhodou  jednou Facebook rozhodl zamknout krám a odejít, dokázali bychom zareagovat okamžitě.

chuť

Chuť

zábava

Zábava

oddych

Odpočinek

Typografie

Typografie

SwitzerlandCondenzed CE

Typografie

Barevnost

#2B1D18

#AFC437

Web design

webdesign EMPORIO
webdesign EMPORIO webdesign EMPORIO
webdesign EMPORIO

Responzivní design

responzivita EMPORIO
responzivita EMPORIO
responzivita EMPORIO

Zaujala vás naše práce? Ozvěte se nám,
rádi vám s vaším projektem pomůžeme.

Stačí se ozvat