Webdesign
právnické agentury
SCHIN & MAJDÚCH

Stojíme za vytvořením loga pro advokátní dvojici Schin & Majdúch, pro kterou jsme navrhli a zrealizovali i webovou stránku postavenou na kvalitní fotografii.

SCHIN & MAJDÚCH

Stojíme za vytvořením loga pro advokátní dvojici Schin & Majdúch, pro kterou jsme navrhli a zrealizovali i webovou stránku postavenou na kvalitní fotografii.

#Schin&Majdúch #webdesign #logodesign #fotografia #DTPservis #mailchimp #advokatskakancelaria #byMAISON

Základ grafické identity

Zakládající partnery advokátní kanceláře, sourozence Evu a Olivera, jsme se snažili vyobrazit s důrazem na jejich osobnosti. Právě proto bylo pro nás velmi důležité zajistit příjemnou atmosféru a dbát na profesionální přístup, aby  se oba uvolnili a otevřeli.

Pro dosažení větší rozmanitosti materiálu neprobíhalo focení na jednom místě. Využili jsme interiéry a exteriéry nacházející se na různých místech Bratislavy. Nevynechali jsme ani focení v sídle advokátní kanceláře.

Logo design, DTP a aplikace designu na první vizitky

Po četných konzultacích s dvojicí Schin & Majdúch a po vytvoření asi 20 verzí a konceptů jsme přišli s ideálním logem. Klient si vybral jednoduchý konzervativní vizuál, ve kterém pracujeme s linkou a patkovou typografií. Ta skvěle funguje jako komplementární písmo k jinak jednoduchému technickému bezpatkovému logotypu.

Ve stejném duchu jsme postupovali i při tvorbě tiskovin a zachovali jsme tak vizuální kontinuitu. Právě proto, že jsme pracovali najednou na více prvcích identity společnosti, mohli jsme se podívat na projekt jako celek a jeho jednotlivé části sladit. Vše se tvořilo in-house pod dohledem našeho kreativního ředitele. Výsledkem je ucelený, koherentní projekt a vyladěná komunikace.

Přenesení grafické identity do online komunikace

Fotografie a identita poputovaly na nový webdesign kanceláře, který jsme kompletně navrhli v našem novém studiu MAISON DIGITAL. Webovou stránku jsme postavili na typografii, jemných sekundárních prvcích a na kvalitní fotografii. Stránka se původně zpracovala jako minisite s předpřípravou na další rozšiřování.

Blog, newsletter a všemohoucí mailchimp

Následné rozšíření webové stránky o blog už s sebou přineslo i implementaci CMS - systému správy obsahu, velmi jednoduchého a vyladěného na míru. Klient si sám spravuje blogování a příspěvky od jednotlivých členů kanceláře. Samotný blog jsme dále využili i při propojení s newsletterem tak, že některé části blogu jsou přístupné jen členům odebírající newsletter, ergo musíte mít k dispozici tento mail, abyste dokázali prokliknout na konkrétní podstránku. Toto motivuje nejen aktuální, ale i budoucí klienty, aby se zapojili do základního odebírání profesionálních zpráv a case studies z prostředí SM Legal.

Elegance

Elegance

Typografie

Typografie

Důvěra

Důvěra

Typografie

Typografie

Playfair Display

Typografie

Barevnost

#78201c

#082559

Web design

webdesign SCHIN & MAJDÚCH
webdesign SCHIN & MAJDÚCH

Responzivní design

responzivita SCHIN & MAJDÚCH
responzivita SCHIN & MAJDÚCH
responzivita SCHIN & MAJDÚCH

Zaujala vás naše práce? Ozvěte se nám,
rádi vám s vaším projektem pomůžeme.

Stačí se ozvat