Webdesign pro
Hotel Tenis
Congress & Wellness

V poslední době jsme stihli nafotit i stylové fotografie areálu i interiéru hotelu, a to včetně imageových fotografií wellness pro našeho dlouholetého klienta Hotel Tenis.

Hotel Tenis

Naše dlouholetá spolupráce s Hotelem Tenis pokračuje tvorbou nových fotografií a agenturním servisem v oblasti sociálních sítí, realizace kampaní a provozování webu.

#fotografia #HOTELTENIS #wellness #DTPservis #grafickýdizajn #hotel #tenis #byMAISON

Autentická fotografie zvyšuje důvěru

V poslední době zajišťujeme pro našeho dlouholetého klienta Hotel Tenis agenturní servis. Staráme se o sociální sítě, tvoříme kampaně a provozujeme web. Nedávnou příjemnou událostí v rámci naší spolupráce je focení, které jsme pro Hotel Tenis zorganizovali. Snažili jsme se zachytit nejen interiér, ale i celý areál hotelu, a to se vším, co nabízí. Výsledkem focení je povedená série imageových fotografií.

Od loga přes focení až po čtvrtý webdesign

Historie naší dlouholeté spolupráce s Hotelem Tenis se začala psát už před 15 lety. V té době jsme klientovi pomáhali budovat značku. Branding jsme začali návrhem a vypracováním loga, které zůstalo do dnešních dnů součástí identity firmy. Po čase jsme logo doplnili. Vizuál jsme obohatili o horizontální čáru a nápis „Congress & Wellness“. Identitu společnosti jsme časem aktualizovali, aby držela krok s trendy. Dnes vizuální komunikace pracuje zejména s bordó vlnovkou a ustálenou typografií. V průběhu let jsme samozřejmě aktualizovali i webové stránky. Ty současné jsou již čtvrtým originálním návrhem, který jsme pro Hotel Tenis zrealizovali.

Z printu na Google Adwords a na Facebook, přes Instagram až na LinkedIn

Hotel Tenis postupně rostl. Rozšiřoval areál i své služby. A my jsme rostli spolu s naším klientem, který je i nadále spokojen s poskytovaným servisem. Dnes zajišťujeme pro Hotel Tenis agenturní servis v podobě péče o sociální sítě, tvorby kampaní nebo provozování webu. V rámci svého růstu musel Hotel Tenis stále více segmentovat své kampaně a lépe cílit podle různých skupin a sezóny. I proto jsme letos realizovali první kampaně na LinkedInu, nastavili různé remarketingové a obsahové kampaně a dosáhli jsme díky tomu historického úspěchu v obsazenosti kongresových sálů (až 21,7% zvýšení meziročně).

Sport

Sport

Jídlo

Jídlo

Relax

Relax

typografia

Typografie

Switzerland

náhľad Typografie

Barevnost

#C49A6C

#BB2236

Web design

webdesign Hotel Tenis
webdesign Hotel Tenis
webdesign Hotel Tenis

Responzivní design

responzivita Hotel Tenis
responzivita Hotel Tenis
responzivita Hotel Tenis